kgsco.ir kgsco.ir

kgsco.ir kgsco.ir

kgsco.ir kgsco.ir

kgsco.ir kgsco.ir

kgsco.ir kgsco.ir

kgsco.ir kgsco.ir

kgsco.ir kgsco.ir

kgsco.ir kgsco.ir

kgsco.ir kgsco.ir

kgsco.ir kgsco.ir

kgsco.ir kgsco.ir

kgsco.ir kgsco.ir

kgsco.ir kgsco.ir

kgsco.ir kgsco.ir

kgsco.ir kgsco.ir

طراحي و ساخت تابلوهاي کنترلر

تابلوهاي کنترلر عملکرد مکانيکي و لوازم الکتريکي ماشين را پشتيباني ميکنند. و به ميزان بسيار زيادي کارايي دستگاه  و نيز فرآيند تعمير  و نگهداري آن وابسته به  نوع  و طراحي کنترلر آن است.

 امروزه لوازم و سيستمهاي کنترلي سنتي و قديمي  مانند رله ها ، تايمرها و غيره  جاي خود را به کنترلر کننده هاي منطقي و لوازم پيشرفته داده اند که حاصل کار ، تابلوهايي با حجم  و مصرف انرژي کمتر و  کارايي بسيار بالاتر است  که در کنار آن  سيم کشي ساده  و اتصالات سريعکار عيب يابي و نگهداري آنها را نيز ساده تر نموده است.
کنترل کننده هاي منطقي ، صفحه نمايش لمسي ، سنسورها و آشکارسازهاي مدرن و دقيق از اجزاي اصلي اين گونه تابلوهاي کنترلر هستند 
يک کنترل کننده منطقي ميتواند  تا صدها تايمر و رله را پشتيباني کرده ، وروديهاي مختلف را پردازش  و در کوتاهترين زمان  فرآيندهاي پيچيده را انجام دهد.  صفحه نمايش لمسي  تصاوير رنگي گرافيکي  و متن را نشان داده  و تنظيمات دستگاه را  ميتوان از طريق آن وارد کرد.

شرکت کيا گسترش صنعت با استفاده از تکنولوژي نوين قادر است بر اساس نياز استفاده کننده و مشخصات مکانيکي دستگاه تابلوهاي کنترلر مناسب  طراحي، توليد و نصب و راه اندازي نمايد. در ساخت اين  کنترلرها از مرغوبترين لوازم اتوماسيون صنعتي با گارانتي معتبر استفاده شده و عملکرد آن تضمين ميگردد.همچنين در طراحي، مونتاژ و ساخت تابلوها و پانلهاي کنترل آن و نيز وايرينگ دستگاه از بهترين لوازم استفاده شده و اتصال تابلوها به دستگاه توسط سوکت و به سرعت و آساني ميسر است 
نصب تهويه مناسب ، استفاده از يراق آلات مرغوب ، رعايت نکات ايمني  و استاندارد در انتخاب  سيم و کابل  و ترمينالها  و استفاده از  مدرنتري اتصالات و کانکتورهاي الکتريکي فرآيند نگهداري دستگاه را تسهيل و بر طول عمر مفيد آن مي افزايد.
همچنين طراحي پانلهاي فرمان دستگاه با شاسي ها  و کليدهاي صنعتي مرغوب  و صفحات نمايشي رنگي کاملاً فارسي اپراتوري دستگاه را آسان و موثر مينمايد.
در سيستمهاي  مبتني بر  کنترلرهاي منطقي ، برنامه ريزي اصولي  و فني آن  انعطاف بسياري به دستگاه بخشيده  و تغيير  و يا  اضافه کردن پروسه کاردستگاه را بدون نياز به تغيير در ترکيب و يا وايرينگ آن ميسر ميسازد همچنين وجود يک سيستم تست قسمتهاي مختلف، عيب يابي دستگاه و امکان رفع اشکال سريع ماشين را در فراهم مي آورد.

 کليه تابلوهاي توليد شده با مستندات فني کامل شامل نقشه قدرت ، نقشه فرمان ، ليست قطعات، برنامه کنترلر هاي آن  و دفترچه راهنما و برگه ضمانت معتبر  ارائه ميگردد  و نيز خدمات سرويس  و تعمير  و تامين قطعات يدکي آن در اسرع وقت  و با کيفيت مطلوب در اختيار استفاده کننده قرار خواهد گرفت.

 

 

 

 

 
امروز52
دیروز46
این ماه814
مجموع131492

پنج شنبه, 27 دی 1397 19:06

افراد آنلاین

مهمانان : 8 مهمان آنلاین اعضاء : بدون عضو آنلاین
ارتباط با مدیریت
 1. نام ونام خانوادگی(*)
  نام ونام خانوادگی صحیح نمیباشد
 2. ایمیل(*)
  ایمیل صحیح نمیباشد
 3. شماره تلفن(*)
  شماره تلفن صحیح نمیباشد
 4. متن(*)
  متن کوتاه میباشد
 5. ارسال